İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2021, ÇARŞAMBA   

36

ESKİŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULU

12. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

HÜSEYİN ORKUN KILIÇ
BAŞKAN
e-Posta:

1984 yılında Eskişehir`de doğdu. 2003 yılında Eskişehir Anadolu Lisesi`nde lise öğrenimini tamamladı. 2009 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Geoteknik Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. Halen Eskişehir Teknik Üniversitesi`nde doktora çalışmasına devam etmektedir. İMO Eskişehir Şubesi 8. ve 9. Dönem Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 2009 yılından beri ortağı olduğu şirkette geoteknik, yapı, proje ve uygulamaları üzerine çalışmaktadır.

 
 

FERİDE BETÜL HACIMUSALAR YÖRÜKCÜ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1986 yılında İzmir`de doğdu. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nden mezun oldu. 10 yıldır Eskişehir`de yapıların projelendirilmesinde hizmet vermektedir. 9. Dönem İMO Eskişehir Şube Yönetim Kurulu yedek üyeliği yapmıştır. 2013 yılından beri İMO Eskişehir Şube Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonunda, TMMOB Eskişehir İKK Kadın Çalışma Grubunda ve İMO Genel Merkez Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonunda çeşitli görevler almıştır.

 
 

OYTUN GÖKTEN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Eskişehir Çifteler`de doğdu. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. Yapı denetim firması ve çeşitli taahhüt işlerinde saha mühendisi olarak görev yaptı. Genç-İMO 1.Öğrenci Konsey üyeliği, Genç-İMO üniversite temsilciliği görevlerinde bulundu ve İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında görev aldı. İMO Eskişehir Şubesi 9. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu`nda yer aldı. Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulunda yer aldı. KESK`e bağlı Enerji Sanayi Maden Emekçileri Sendikasında iş yeri temsilciliği ve çeşitli delege pozisyonlarında bulundu. Çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında yer almakta olup 2011 yılından beri Etimaden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğü`nde çalışmaktadır.

 
 

ENDER DEMİREL
ÜYE
e-Posta:

Doç.Dr. Ender DEMİREL Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde tamamlayan Ender Demirel "Baraj rezervuarlarında deprem sırasında oluşan hidrodinamik etkilerin araştırılması" üzerine doktora tez çalışmasını tamamladı. Georgia Teknoloji Enstitüsü (ABD) İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümünde 2015-2016 arasında ziyaretçi araştırmacı olarak bulundu ve burada çevresel akışkanlar mekaniği üzerine araştırmalar yaptı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Laboratuvar sorumlusu olan Ender Demirel`in Su Yapılarının etrafında oluşan türbülanslı akışların deneysel ve sayısal araştırılması üzerine araştırma projeleri olup içme sularının dezenfeksiyonu için Avrupa Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş uluslararası bir patenti vardır.

 
 

FULYA PİNİCİ
ÜYE
e-Posta:

1989 yılında Konya`da doğdu. 2013 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü`nden mezun oldu. 2014 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı`nda çalışmaya başladı. 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı Ulaştırma Bilim Dalı`nda yüksek lisansını tamamladı. İMO Eskişehir Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu`nda yedek üye olarak görev aldı. Halen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi`ndeki görevine kentiçi ulaşım planlaması alanında çalışarak devam etmektedir.

 
 

FATMA OKUMUŞ
ÜYE
e-Posta:

1988 tarihinde Rize`de doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2012 yılında mezun oldu. 5 yılı aşkın süre yapı denetim şirketinde kontrol şefi olarak görev yaptı. ŞuanAile Şirketinin Rize ve Eskişehir`de devam eden projelerinde; müteahhitlik, proje danışmanlığı, şantiye şefliği ve iş güvenliği uzmanlığı yapmaktadır. İMO Eskişehir Şubesi`nin 11. Dönem Danışma Kurulu Yazman Üyeliği ve 11.Dönem İMO Eskişehir Şubesi Kadın Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Grubunda yer almaktadır.

 
 

YAHYA KAYA
ÜYE
e-Posta:

1988 yılında Samsun`da doğdu. Liseyi Amasya Macit Zeren Fen Lisesi`de okudu. 2014 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nden mezun oldu. Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında öğrenimini sürdürmektedir. Hafif raylı sistemler projeleri ile baraj, gölet planlama ve su yapıları projelerinde çalıştı. Şuan bir A. Ş. firma  bünyesinde çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarından itibaren Genç-İMO faaliyetlerine aktif olarak katılmış, İMO Eskişehir Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında görev almıştır.

 

Yedek Üyeler

 
 

CENGİZ SEFA YAVUZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1989 yılında Kütahya` da doğmuştur. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans programından mezun olmuştur. Ulaştırma Dalında akademik çalışmalar yapmış ve 2018 yılında yüksek lisans programını tamamlamıştır. İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nde çeşitli komisyonlarda görev almıştır. İnşaat Mühendisliği, Gayrimenkul Değerleme ve Ulaştırma alanlarında birçok bilirkişilik görevinde bulunmuş ve hukuki konularda mütalaalar vermiştir. 2011 tarihinden beri Eskişehir Tepebaşı Belediyesi bünyesinde Mühendis olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.


 
 

EREN SARITAŞ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1982 yılında Ankara`da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara`da tamamladı. 2006 yılında Adana Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006-2008 yılında özel sektörde ve Bartın Belediyesi`nde, 2009 yılında Adana Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nde göreve başlamış olup 2010 yılından beri Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nde İnşaat Mühendisi olarak Yapım/İmar Şehircilik Şubelerinde kontrol mühendisi olarak görevine devam etmektedir. İMO Eskişehir Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak görev almış olup, İMO Eskişehir Şube Hayattan Sesler adlı Türk Halk Müziği korosu kurucu üyesidir.


 
 

ALPTUĞ ARAL
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1987 yılında Eskişehir`de doğdu. 2010 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2010 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu mühendislik firmasında proje ve taahhüt üzerine çalışmaktadır. İMO Eskişehir Şubesi 11.Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.


 
 

TAYFUN TOPRAK
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1988 yılında Eskişehir`de doğdu. 2012 yılı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nden mezun oldu. 8 yıldır özel sektörde Saha Mühendisi ve Şantiye Şefliği görevi yapmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve 10. Dönem Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak görev almıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

OKAN AKSOY
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Eskişehir`de doğdu. 2007 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2011 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışında çeşitli firmalarda saha mühendisi ve şantiye şefliği görevlerinde bulundu. 2011-2016 yılları arasında Bilecik Belediyesinde, 2016 yılından itibaren de Eskişehir Büyükşehir Belediyesinde görev yapmaktadır.


 
 

EROL DEMİREL
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1987 yılında Kırşehir`de doğdu. 2011 yılında Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2013 yılından itibaren kurucusu olduğu firmada proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.


 
 

TANSU KOŞARSOY
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1991 yılında Eskişehir`de doğdu. Ocak 2016`da Denizli Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Hastane ve yurt projelerinde kontrolör olarak görev yapmıştır. Halen İstanbul Esenyurt Üniversitesi`nde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.