ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EYLÜL 2021, ÇARŞAMBA   

6

ODAMIZDAN UKRAYNA İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASINA (UCCE) ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 18.06.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.06.2021 14:01:17  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 18.06.2021 13:59:14

47. Dönem TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE) temsilcisi Hüseyin Kaya, Ukrayna İnşaat Mühendisleri Odasını 16 Haziran 2021 tarihinde ziyaret etti.

Odamızdan Ukrayna İnşaat Mühendisleri Odasına (UCCE) Ziyaret

47. Dönem TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası  Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE) temsilcisi Hüseyin Kaya, Ukrayna İnşaat Mühendisleri Odasını 16 Haziran 2021 tarihinde ziyaret etti.

UCCE Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Ukrayna İnşaat Sanayicileri Odası Başkanı Dr. Petro Shilyuk, Ukrayna İnşaat Sanayicileri Odası Başkan Yardımcısı Stanislav Stasheskiy, Ukrayna Bilim ve Mühendislik Birliği Başkanı ve aynı zamanda ECCE birinci delegesi Dr. Nikolya Kiryukhin ve diğer Oda yetkilileriyle Kiev`de gerçekleştirilen görüşmede; güvenli yapılar, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre için mesleki bilgi ve tecrübenin paylaşılması, yeni teknolojilerin geliştirilmesi, meslektaşlarına olumlu katkılar sağlayacak, her iki ülkede düzenlenecek uluslararası kongre ve sempozyumlar gibi etkinliklerin desteklenmesi ve katılım sağlanması konularında dilek ve temenniler dile getirildi.

 

 


Okunma Sayısı: 229

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.