ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

13 MAYIS 2021, PERŞEMBE   

7

İMO TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTSİZLİĞİ, ŞİDDET VE AYRIMCILIK EĞİTİM SERİSİ BAŞLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 05.03.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.03.2021 12:24:07  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 05.03.2021 12:23:49

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu tarafından düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği, Şiddet ve Ayrımcılık Eğitimi’nin 1. Grup 1. Oturumu 4 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği, Şiddet ve Ayrımcılık Eğitim Serisi Başladı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu tarafından düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği, Şiddet ve Ayrımcılık Eğitimi`nin 1. Grup 1. Oturumu 4 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantı Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu Başkanı Sinem Kolgu`nun konuşmasıyla başladı. Eğitim sunumu, sosyal psikoloji alanında ülkemizin önde gelen akademisyenlerinden Prof. Dr. Melek Göregenli tarafından yapıldı. Sunumda toplumsal cinsiyet konusunda temel kavramlar ve terimler, Türkiye`de toplumsal cinsiyete ilişkin mevcut durum, kadına yönelik şiddet biçimleri konuları işlendi. Sunumun ardından katılımcılar soru, görüş ve önerilerini paylaştı.

Toplantıya, Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jale Alel, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, 2. Başkanı S. Gülsun Parlar, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Darı ve Veysel Özkan, Genel Sekreter Serap Dedeoğlu, Denetleme Kurulu Üyeleri Nejat Gökhan Gürkaya, Ergin Tatar, Onur Kurulu Raportörü Fercan Yavuz, Şubelerimiz Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri ile Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Bekiroğlu katıldı.


Okunma Sayısı: 140

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.