ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

13 MAYIS 2021, PERŞEMBE   

4

İMO AFET HAZIRLIK VE MÜDAHALE KURULU ÖRGÜT İÇİ EĞİTİMİ YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 04.03.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.03.2021 13:17:18  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 04.03.2021 13:15:23

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 47. Dönem Örgüt İçi Eğitimi 3 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu Örgüt İçi Eğitimi Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 47. Dönem Örgüt İçi Eğitimi 3 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantı İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in açılış konuşmasıyla başladı. Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu Başkanı Abdullah İncir`in yürütücülüğünü yaptığı eğitimde kurul danışmanı Nejat Bayülke "Hasar Tespiti", kurul üyesi Temel Pirli "Afet Hazırlık ve Müdahale Yönergesi ve Uygulama Esasları" ve kurul danışmanı Mehmet Çakır "Deprem Afetine Hazırlık, Örgütlenme ve Müdahale Planı" konulu sunum yaptılar.

Toplantıya, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Yönetim Kurulu Üyesi Jale Alel, Genel Sekreter Serap Dedeoğlu, Afet Hazırlık Kurulu Üyeleri; Abdullah İncir, Orhan Şenol, Temel Pirli, Mehmet Sertaç Boz, Nejat Bayülke, Mehmet Çakır, Halit Cenan Mertol, Genel Sekreter Yardımcısı Bahattin Sarı ile Şubelerimizin Afet Hazırlık ve Müdahale Komisyonu üyeleri katıldı.


Okunma Sayısı: 148

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.