İMO Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları 3. Ortak Toplantısı Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları 3. ortak toplantısı 12 Mart 2022 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Eklenme Tarihi: 14/03/2022

Şube seçimlerinin tamamlanmasının ardından gerçekleşen ilk ortak toplantı İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in açılış konuşmasıyla başladı. Toplantıda İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş Oda Faaliyetleri ve sorumlu yönetim kurulu üyesi olduğu kurul ve komisyon çalışmaları hakkında; İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Gülsun Parlar, Sayman Üyesi Selim Tulumtaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Jale Alel ile Veysel Özkan da sorumlu yönetim kurulu üyesi oldukları kurul ve komisyon çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundular.

Yönetim Kurulu üyelerinin sunumlarının ardından; Mehmet Soner Akdoğan (Antalya), Utkan Mutman (Kocaeli), Mustafa Tiryaki (Trabzon), Engin Fırat Ata (Muğla), Ülkü Küçükkayalar (Bursa), Mahsun Çiya Korkmaz (Diyarbakır), Füsun Sümer (İstanbul), Burkay Güçyetmez (Gaziantep), Erbil Gökhan Sözeri (Aydın), İnal Büyükaşık (Hatay), Dilek Yeltin (Manisa), Hüseyin Talak (Samsun), Ümit Alp (Uşak), Atilla Öztürk (Çanakkale), Zeki Büyükerdoğmuş (Balıkesir), Semih Uçar (Sakarya), Kamil Akın (Konya), Gülçin Barbaros Ak (Mersin), Bülent Tatlı (Ankara), Orkun Kılıç (Eskişehir), Hasan Aksungur (Adana), Eylem Ulutaş Ayatar (İzmir), Nigar Hüyük (Denizli), Evren Korkazer (İstanbul), Hakan Sönmez (Denizli), İbrahim Koç (Antalya), Hakan Gün (Muğla), Selçuk İz (İstanbul) ve Samet Savaş (Sakarya) söz alarak görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile TMMOB Yönetim Kurulu 2. Başkanı Selçuk Uluata ve Genel Sekreter Serap Dedeoğlu katıldı.

  • 222.jpg
  • 33.jpg
  • 44.jpg
  • IMG_20220312_172744.jpg
  • IMG_20220312_172809.jpg
  • IMG_20220312_172717.jpgTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası