ŞUBE 12. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ TAMAMLANDI

Şubemizin 12. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşti.

Eklenme Tarihi: 14/02/2022


Şubemizin 12. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşti.

Genel Kurulumuzun açılışından sonra Divan Başkanlığına Erman GÖLET, Divan Başkan Yardımcılığına Murat ÖZARSLAN ve N. Merve KILIÇAL, Divan Yazmanlığına Raziye PEKER ve Funda COŞKUN seçildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 12.Dönem Şube Yönetim Kurulu Başkanımız H.Orkun KILIÇ’ın konuşmasıyla devam etti.


Eskişehir CHP Milletvekili Dr.Jale Nur SÜLLÜ, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım KURT, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur TEPE, Saadet Partisi İl Başkanı İnşaat Mühendisi Fesih BİNGÖL, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Neşet AYKANAT, Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Atilla TOMSUK, İnşaat Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyemiz Fercan YAVUZ, Eğitimsen Şube Başkanı Faik ALKAN, ESOGÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat KARACASU, ESM Sendika Temsilcisi Yener ÇALIŞKAN konuk konuşmacı olarak katıldılar. Sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.Ahmet ATAÇ’ın telgrafları ve İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Taner  YÜZGEÇ’in Genel Kurulumuza gönderdiği mesajlar okundu.

Eskişehirli SMA TİP2 hastası Toprak Yavaş Bebek kampanyası için çalışmalarından ve yarattığı farkındalık için İMO Denetleme Kurulu Üyemiz İnci ŞENTUNA’ya plaket takdimi yapıldı.

ESOGÜ 2.sınıf genç-İMO Temsilcimiz Ata ERKUL konuşmasını yaptı.

Çalışma Raporunun Okunması ve Değerlendirilmesi gündeminde Yönetim Kurulu adına Sekreter Üye F.Betül HACIMUSALAR YÖRÜKCÜ tarafından 12. Dönem Çalışma Raporu’nun özet sunumu yapıldı. Sonrasında ESOGÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Nevzat KIRAÇ, meslektaşlarımız Kazım FIRAT, Tayfun TOPRAK, Fesih BİNGÖL söz aldılar.


Adayların Tespiti ve Tutanağa Bağlanarak İlanı gündeminde Yönetim Kurulu ve Merkez Delegeleri için adaylar tespit edilerek, Yönetim Kurulu Başkanımız H.Orkun KILIÇ’ın teşekkür konuşmasıyla Genel Kurulumuzun birinci gün oturumu sonlandırıldı.

İkinci gün yapılan seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Çağdaş Mühendisler Grubu’nun aşağıdaki adayları ve delege listesi seçildi.

Genel Kurul ve seçimlerimize katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulu Listesi
H.Orkun Kılıç
Fulya Pinici
F.Betül Hacımusalar Yörükcü
Fatma Okumuş
Yahya Kaya
Oytun Gökten
D.Yiğit Çam
Alptuğ Aral
Ömer Gürsel
Çetin Poyraz Alper
Eren Sarıtaş
Cengiz Sefa Yavuz
Tayfun Toprak
Kazım Fırat


Merkez Delege Listesi

Sacit Doğan
Bülent Erkul
Berrin Çiftçi
Müberra Çetinkaya
Erman Gölet
H. Orkun Kılıç
Osman Murat Kaya
Fatma Okumuş
Anıl Asil
Fulya Pinici
Mehtap Timurlenk
N.Merve Kılıçal
Kani Turan
Mehmet Avci
Mihrac Yıldız Sezer
Ezgi Mutlu Yılmaz
Yaver Coruk
Berke Akyel
Betül Çelik
Ali Emre Yayvan
IMG_2740.JPG

IMG_2562.JPGTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası