Eskişehir Mobil Afet Yönetimi

ESMAY `Eskişehir Mobil Afet Yönetimi` uygulaması ile karşılaşılan bir afet veya acil durum olayının vatandaş bildirimleriyle etki alanının ve etki derecesinin hızlı ve güvenilir biçimde belirlenmesine imkan ve olanak sağlar.

Eklenme Tarihi: 17/02/2017

  ESMAY "Eskişehir Mobil Afet Yönetimi" uygulaması ile karşılaşılan bir afet veya acil durum olayının vatandaş bildirimleriyle etki alanının ve etki derecesinin hızlı ve güvenilir biçimde belirlenmesine imkan ve olanak sağlar.
Sistemde meslek bilgisi "İnşaat Mühendisi" olarak tanımlanan kayıtlı kullanıcıdan gelen mesajlar ayrıca filtrelenir ve değerlendirilir.

  ESMAY sistemine mobil uygulama üzerinden üyelik bilgilerini girerek üye olan kayıtlı kullanıcı "Deprem, Yangın, Kaza, Sel, Heyelan, Kaya Düşmesi, Acil Durum ve Diğer konularında bildirimde bulunabilir. Gönderilen her bildirim bildirim koduyla birlikte web sunucu hizmetleri ile otomatik raporlanır. 
  ESMAY mobil uygulamasından gelen deprem konulu bildirimleri Eskişehir İMO olarak eş zamanlı olarak izlemek isterseniz Sistem Yöneticisine başvurmanız halinde değerlendirilecektir. Web sunucusuna giriş için yetkilendirilmiş kullanıcı gelen bidirimin detay bilgilerine ve raporuna eş zamanlı olarak ulaşır ve harita üzerinde izler.

https://www.facebook.com/esmay2017

ESMAY videolarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz
https://www.dropbox.com/s/2mpb15vqbbu0rjc/ESMAY_ACT.mp4?dl=0
https://www.dropbox.com/s/1seru93ijffo0s4/ESMAY_AU.mov?dl=0

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası