AİDATINI ÖDEYEN ÜYELERİMİZE FERDİ KAZA SİGORTASI YAPTIRIYORUZ

Odamızın, 2015 yılı Temmuz ayında başlattığı ve üyelerimiz tarafından büyük ilgi gören ?Ferdi Kaza Sigortası` uygulaması 2017 yılında da devam ediyor. Üye aidatlarını ödeyen üyelerimiz adına, aidat ödeme tarihinden başlamak üzere yıl sonuna kadar süren Ferdi Kaza Sigortasının pirimi, Odamız tarafından ödeniyor.

Eklenme Tarihi: 02/02/2017

 

Aidatını ödeyen Üyelerimize Ferdi Kaza Sigortası Yaptırıyoruz

Odamızın, 2015 yılı Temmuz ayında başlattığı ve üyelerimiz tarafından büyük ilgi gören ?Ferdi Kaza Sigortası` uygulaması 2017 yılında da devam ediyor.

Üye aidatlarını ödeyen üyelerimiz adına, aidat ödeme tarihinden başlamak üzere yılsonuna kadar süren Ferdi Kaza Sigortasının pirimi, Odamız tarafından ödeniyor. 

Aidatını ödeyen üyelerden Ferdi Kaza Sigortası için ayrıca hiçbir ek ödeme alınmıyor. Üyelerimizin sadece 2017 yılı üye aidatı olan aylık 18 TL`yi ödemeleri, ferdi kaza sigortasından yararlanmaları için yeterli.

Deprem ve iş kazalarını da kapsayan Sigortada Kaza sonucu vefat ve Kaza sonucu maluliyetin teminat tutarı 50.000-TL.
 
Üyelerimiz aidatlarını ödedikleri tarihten itibaren yıl sonuna kadar ferdi kaza sigortası kapsamında olacağından aidatların ödendiği tarih sigortalılık süresini belirlemektedir.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası