ÜYELERLE KAHVALTIDA BULUŞULDU...

Şube Yönetim Kurulumuz, Üyelerimiz arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz kahvaltıda, 13 Haziran 2015 Cumartesi günü Proje Müellifi üyelerimizle, 14 Haziran 2015 Pazar günü Yapı Denetim Kuruluşlarında görev yapan üyelerimizle bir araya geldi.

Eklenme Tarihi: 15/06/2015

 

Şube Yönetim Kurulumuz, Üyelerimiz arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuzkahvaltıda, 13 Haziran 2015 Cumartesi günü Proje Müellifi üyelerimizle, 14 Haziran 2015 Pazar günü Yapı Denetim Kuruluşlarında görev yapan üyelerimizle bir araya geldi.

Şube Başkanımız Bülent ERKUL konuşmasında, "En son Genel Kurulumuzda yayınladığımız çalışma raporunda da Oda - Üye ilişkilerinde daha çok yakınlaşma ve üyenin kimliğini, odasını ve mesleğini benimsemesi ve aidiyet duygularını artırması amacıyla sosyal etkinliklere ağırlık verileceğini ifade etmiştik. Güzel bir bahar havası içerisinde biraz olsun iş ortamının stresinden kurtularak iş yaşamının dışında arkadaşlarımızla bir arada hoşça vakit geçirmek amacımız. Ve bunu da geleneksel hale getirmek…" olduğunu söyledi.TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası