2020-04

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  1 MAYIS; BİRLİK, MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun 1 Mayıs; Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle yaptığı açıklama.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Deprem Sonrası Yapı Hasar Tespiti ve Depremle Yüzleşmek YouTube Canlı Yayın Seminerimizi Gerçekleştirdik
Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nden İnş. Müh. Eren Sarıtaş`ın anlatımıyla `Deprem Sonrası Yapı Hasar Tespiti ve Depremle Yüzleşmek` Canlı Yayın Seminerimizi 18 Nisan 2020 Cumartesi günü YouTube Kanalımızdan gerçekleştirdik
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Covid-19 Salgınında Çalışma Hakları ve Hukuki Sorumluluklar Seminerimizi Gerçekleştirdik
Avukatımız Mehmet BİLİCİ`nin anlatımıyla `Covid-19 Salgınında Çalışma Hakları ve Hukuki Sorumluluklar` Canlı Yayın Seminerimiz 29 Nisan 2020 günü Youtube kanalımızdan gerçekleştirdik.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Covid-19 Salgınında Stresi ve Belirsizliği Yönetebilmek Seminerimizi Gerçekleştirdik
Şube Kadın Komisyonumuzun katkılarıyla düzenlenen, Uzman Psikolog Yelda ÖGE`nin anlatımıyla `Covid-19 Salgınında Stresi ve Belirsizliği Yönetebilmek Canlı Yayın Seminerimizi 22 Nisan 2020 günü gerçekleştirdik.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  AKLIN VE BİLİMİN EGEMEN OLDUĞU LAİK VE DEMOKRATİK BİR ÜLKE İSTİYORUZ
Diyanet İşleri Başkanlığı`nın eşcinselleri hedef alan hutbesi ve siyasi iktidarın bu nefret söylemine sahip çıkması üzerine TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 28 Nisan 2020 tarihinde basık açıklaması yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  518 SIRA NUMARALI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ KAPSAMI DIŞINDA TUTULAN ÜYELERİMİZİN SORUNLARI ACİLEN ÇÖZÜLMELİDİR
Kurumlar vergisi mükellefi mühendis, mimar ve şehir plancılarının 518 Sıra Numaralı ?Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği? kapsamına dahil edilerek mücbir sebep hükümlerinden faydalandırılması ve sorunlarının çözümü için TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 17 Nisan 2020 tarihinde basın açıklaması yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Şantiyelerdeki Covid-19 Tedbirleri Hakkındaki Yazımız
Şubemiz Tarafından Şantiyelerdeki Covid-19 Tedbirlerinin Kontrolunun Yapılması Hakkındaki Yazımız İlgili Kurum Ve Belediyelere Gönderildi
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Basın Açıklaması
Korona virüs (COVID-19) salgınının şantiyeler üzerindeki etkisi ve Şubemizin bu konudaki talepleri ile ilgili Şube Yönetim Kurulu`muz basın açıklaması gerçekleştirmiştir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası