2018-12

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  YENİ YIL MESAJI
Yeni yılınızı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz. 11.Dönem Şube Yönetim Kurulu
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GELENEKSEL ODA YEMEĞİ VE PLAKET TÖRENİMİZ GERÇEKLEŞTİ.
İnşaat Mühendisleri Odası`nın 64. kuruluş yıldönümünde her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Oda Yemeği ve Plaket Törenimiz 22 Aralık 2018 tarihinde Anemon Otel`de gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  19 ARALIK İNŞAAT MÜHENDİSLERİ GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Şube Başkanımız Deniz Kılıç Eskişehir Teknik Üniversitesi`nde İnşaat Mühendisliği 1.Sınıf öğrencilerine mesleğimizi, İMO`yu ve genç-İMO`yu tanıttı.
Şube Başkanımız Deniz Kılıç 13 Aralık 2018 Perşembe günü Eskişehir Teknik Üniversitesi`nde İnşaat Mühendisliği 1.Sınıf öğrencilerine mesleğimizi, İMO`yu ve genç-İMO`yu tanıttı. Açılan genç-İMO standını da ziyaret eden Kılıç öğrencilerin meslekle ilgili sorularını yanıtladı
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Türk Yapı Tarihinin Gelişimi ve Mimar Sinan Ustanın Yeri ` SeminerimizDr. Erhan Karaesmen`in anlatımıyla şube binamızda gerçekleşti
Mühendislik Haftası etkinliklerimizin ilk gününde `Türk Yapı Tarihinin Gelişimi ve Mimar Sinan Ustanın Yeri ` Seminerimiz 14 Aralık 2018 günü Dr. Erhan Karaesmen`in anlatımıyla şube binamızda gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Yüksek İnşaat Mühendisi Günberk Demirkaya Çalışma Salonumuzun Açılışını Gerçekleştirdik
üksek İnşaat Mühendisi Günberk Demirkaya Çalışma Salonumuzun açılışını Sayın Dr. Erhan Karaesmen, Sayın Cüneyt Demirkaya ve Şube Başkanımız Sayın Deniz Kılıç ile birlikte siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Başsağlığı...
Ankara`da gerçekleşen tren kazasında hayatını kaybeden 9 vatandaşımıza Allah`tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve hastanelerde tedavi gören 47 vatandaşımıza da acil şifalar diliyoruz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Mühendislik Haftasının bu yıl ki programı belirlendi...
Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz Mühendislik Haftasında gerçekleştireceğimiz teknik ve sosyal faaliyetlere tüm üyelerimiz davetlidir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `Türk Bina Deprem Yönetmeliği (TBDY-2018) Genel İlkeleri` Semineri
`Türk Bina Deprem Yönetmeliği (TBDY-2018) Genel İlkeleri` Semineri Prof.Dr. Adem DOĞANGÜN`ün anlatımıyla şube binamızda gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `TÜRK BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ (TBDY 2018) GENEL İLKELERİ` SEMİNERİ
PROF.DR. ADEM DOĞANGÜN`ÜN SUNACAĞI TÜRK BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ (TBDY 2018) GENEL İLKELERİ SEMİNERİMİZ 6 ARALIK PERŞEMBE SAAT 15.00 TE ŞUBE BİNAMIZDADIR.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası