2018-11

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  `Çelik Tel Donatılı Betonlama Teorisi ve Uygulamaları` ve `Donatılı Dolgu Duvarlar` Semineri
28 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 18.00`de Bekaert Firması`ndan İnşaat Müh. Mehmet Yerlikaya ve İnşaat Müh. Alper Uluiş `Çelik Tel Donatılı Betonlama Teorisi ve Uygulamaları` ve `Donatılı Dolgu Duvarlar` seminerini Şube seminer salonumuzda gerçekleştireceklerdir. Katılımınızı bekleriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `Çelik Tel Donatılı Betonlama Teorisi ve Uygulamaları` ve `Donatılı Dolgu Duvarlar` Semineri
28 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 18.00`de Bekaert Firması`ndan İnşaat Müh. Mehmet Yerlikaya ve İnşaat Müh. Alper Uluiş `Çelik Tel Donatılı Betonlama Teorisi ve Uygulamaları` ve `Donatılı Dolgu Duvarlar` seminerini gerçekleştireceklerdir. Katılımınızı bekleriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  KADINLARIN EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK MÜCADELESİNİ VE BU MÜCADELE YOLUNDA SÜRDÜRDÜĞÜ DAYANIŞMAYI SELAMLIYORUZ
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu tarafından, 25 Kasım Kadına Yönelik Mücadele günü nedeniyle yapılan açıklama.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `PROJE MÜELLİFİ ÜYELERİMİZİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM İÇİN ATILACAK ADIMLAR`
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Kılıç ile Şube Hukuk Danışmanımız Av. Mehmet Bilici`nin yürütücülüğünde `Proje Müellifi Üyelerimizin Sorunları ve Çözüm İçin Atılacak Adımlar` konulu Serbest Kürsümüz 9 Kasım 2018 Cuma günü saat 18.00`de Şube seminer salonumuzda yapılacaktır. Tüm üyelerimizi bekliyoruz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ŞANTİYELERDE SAĞLIK VE GÜVENLİK PLANI HAZIRLANMASI Semineri
`ŞANTİYELERDE SAĞLIK VE GÜVENLİK PLANI HAZIRLANMASI` konulu seminerimiz Dr. Öğr. Üyesi Osman AYTEKİN`in anlatımıyla 1 Kasım 2018 Perşembe günü saat Şube Seminer Salonumuzda gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  11 KASIMDA ATAMIZI ZİYARET EDİYORUZ
11 Kasımda Atamızı Ziyaret Ediyoruz... Katılmak isteyen üyelerimiz şubemizle iletişime geçebilirler.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası