2018-06

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  Proje ve Fenni Mesuliyet Hizmet Bedelleri 2018 Hesap Programı
Şubemiz tarafından üyelerimizin kullanımı için `Proje ve Fenni Mesuliyet Hizmet Bedelleri 2018 Hesap Programı` yayınlanmıştır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ŞUBE DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİ
Şubemizin 2018-2020 Döneminin ilk denetlemesi 26 Haziran 2018 tarihinde Oda Denetleme Kurulu Başkanı Kemal Şeyhmus Karahan ve Denetleme Kurulu Üyesi Lezgin Aras tarafından gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 46. ÇALIŞMA DÖNEMİ 1. ŞUBE BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI
İMO 46. Çalışma Dönemi 1. Şube Başkanları Ortak Toplantısı 22 Haziran 2018 tarihinde, Ankara?da gerçekleştirildi. İMO Başkanı Cemal Gökçe?nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda; 46. Çalışma Döneminde Merkez ve Şubelerimizde yapılacak etkinliklerle diğer çalışmaların planlanması ve değerlendirilmesi yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Yapı Ruhsatı Form Standartları ile Yapı Ruhsatlarında; Proje Müellifleri ile Şantiye Şefi mühendis, mimarların ve yapı denetçilerinin imzalarının yer aldığı bölümlerin kaldırılmasına ilişkin Oda Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan basın açıklaması
HAZIRLANACAK OLAN YENİ YAPI RUHSATLARI İLE MÜHENDİS VE MİMARLAR İMAR SÜRECİNDEN DIŞLANIYOR !!!
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Şubemiz Türk Sanat Müziği Korosu Konseri
Şef Mustafa Geçer yönetiminde çalışmalarını sürdüren İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Türk Sanat Müziği Koromuzun hazırladığı ?Gözlerin Doğuyor Gecelerime? Türk Sanat Müziği Konserine tüm üyelerimiz davetlidir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Bayram Mesajı
Bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası