2018-05

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  OTOPARK YÖNETMELİĞİ 1/1/2019 TARİHİNE ERTELENDİ
Otopark Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin yürürlülük tarihi 1/1/2019`a ertelenmiştir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Şubemiz üyelerimize özel ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetine başlamıştır
Hukuk danışmanımız 9 Ekim 2020 Cuma gününden itibaren şubemizde her cuma 12.30-16.30 saatleri arasında birebir hukuki danışmanlık hizmeti verecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İŞ PROGRAMLAMA VE PROJE MALİYET YÖNETİMİ EĞİTİMİ
26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde şube binamızda eğitmen Dr. Ulaş Evcimen`in anlatımıyla İş Programlama ve Proje Maliyet Yönetimi Eğitimi gerçekleştirilecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İstanbul Yapı Fuarı Gezimiz Gerçekleştirildi
Şubemiz, çok uzun yıllardan bu yana geleneksel hale getirdiği İstanbul Yapı Fuarı ziyaretini 11 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Türkiye?den ve yurtdışından yapı sektöründe çalışan yüzlerce firmanın katıldığı ve Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi?nde kurulan stantları gezen İnşaat Mühendisleri, yenilik ve gelişmeleri birebir yerinde incelediler.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Anadolu Üniversitesi`inden Öğretim Üyeleri Şubemizi Ziyaret Ettiler
Anadolu Üniversitesi`inden Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mustafa Tombul ve Öğretim Üyeleri Özgür AVŞAR, Kıvanç Taşkın ve Mehmet İnanç Onur şube Yönetim Kurulumuzu ve Onur Kurulu Üyemiz Fercan Yavuz`u ziyaret ettiler.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?TBDY (2019)?da Betonarme Bina Taşıyıcı Sistemlerinin Tasarımı İçin Özel Kurallar? konulu seminerimizi şube binamızda gerçekleşti
10 Mayıs 2018 Perşembe günü Doç.Dr. Özgür AVŞAR`ın anlatımıyla ?TBDY (2019)?da Betonarme Bina Taşıyıcı Sistemlerinin Tasarımı İçin Özel Kurallar? konulu seminerimizi şube binamızda gerçekleştirdik. Değerli hocamıza ve yoğun katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TBDY (2019)?da Betonarme Bina Taşıyıcı Sistemlerinin Tasarımı İçin Özel Kurallar Semineri
Doç.Dr. Özgür AVŞAR`ın sunacağı ?TBDY (2019)?da Betonarme Bina Taşıyıcı Sistemlerinin Tasarımı İçin Özel Kurallar? konulu seminer 10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 14.00?da şube binamızda gerçekleştirilecektir. Katılımlarınızı bekliyoruz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR VE İNDİRİM ORANLARI (2020)
Üyelerimizden ve firmalardan gelen talepler üzerine Şubemiz tarafından farklı hizmet sektörlerinde çalışan firmalar ile üyelerimize özel indirim anlaşmaları yapılmıştır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `YENİ DEPREM YÖNETMELİĞİNDE ZEMİN TEMEL YAPI ETKİLEŞİMİNE BAKIŞ` SEMİNERİ
Prof.Dr. Bilge SİYAHİ`nin sunacağı `Yeni Deprem Yönetmeliğinde Zemin Temel Yapı Etkileşimine Bakış` konulu seminer 4 Mayıs 2018 Cuma günü saat 14.00 te Şube Seminer Salonumuzda gerçekleşecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası