2017-10

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ
3 Ağustos 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Bilirkişilik Yönetmeliği kapsamında Odamızın bilirkişilik temel eğitimi vermeye yetkili olmasıyla birlikte Şubemizde 1. Grup Bilirkişilik Temel Eğitimimiz 18 Ekim 2017 tarihinde başladı. Eğitmenliğini Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Özgür OĞUZ ve İnşaat Mühendisi Meral SOYER?in yaptığı 24 saatlik eğitim 24 Ekim Salı günü tamamlandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2017-2018 Güz Dönemi Kurs Programı belirlendi.
2017-2018 Güz Dönemi Kurs Programı belirlendi. Kayıtlar 13 Ekim tarihinde gerçekleşecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ VE ÖĞRENCİ ÜYELER GELENEKSEL TANIŞMA KAHVALTISINDA BİR ARAYA GELDİ
Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 1.sınıf öğrencileri ve Öğretim Üyeleri, 8 Ekim 2017 Pazar günü Lances Cafe`de Geleneksel Genç-İMO tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı bitiminde Şube binamıza gelinerek şube binası gezildi ve öğrencilere baret hediye edildi. İnşaat Mühendisliği mesleğini tanıtan sunum yapan Şube Başkanımız Bülent ERKUL, her iki üniversitenin de Türkiye`nin en iyi üniversitelerinden olduğunu belirterek, İnşaat Mühendisleri Odası`nın, öğrencilerin eğitim hayatları süresince ve mezuniyet sonrasında sürekli yanlarında olduğunu ve Odanın, öğrencileri kurs, seminer, teknik gezi, sosyal ve kültürel faaliyetlerle desteklediğini söyledi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  PLANLI ALANLAR UYGULAMA YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI
3/7/2017 tarihli ve 30113 sayılı Resmî Gazete`de yayımlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği`nde değişiklik yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  SPK GAYRİMENKUL-KONUT DEĞERLEME LİSANSLAMA SINAVLARINA HAZIRLIK KURSU
Şubemizde 25 Kasım 2017 - 3 Aralık 2017 tarihleri arasında SPK Gayrimenkul-Konut Değerleme Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Kursu düzenlenecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ 2.GRUP TARİHLERİ BELİRLENDİ.
3 Ağustos 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Bilirkişilik Yönetmeliği kapsamında Odamızın bilirkişilik temel eğitimi vermeye yetkili olmasıyla birlikte Şubemizde 2.Grup Bilirkişilik Temel Eğitimimiz 27-28-29-30 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacaktır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası