2017-09

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  TMMOB ESKİŞEHİR 4.KADIN ÇALIŞTAYI
TMMOB Eskişehir 4. Kadın Çalıştayı 23 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 13.00 te, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nde gerçekleştirilecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `ZEMİN ETÜDÜ EL KİTABI`
İMO Geoteknik Kurulu ile Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği (ZMGM) Derneği işbirliğiyle çıkarılan `Zemin Etüdü El Kitabı`nın ikinci baskısını Şubemizden temin edebilirsiniz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ
TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu, TMMOB tarihinde önemli bir yeri olan 19 Eylül 1979 bir günlük iş bırakma eyleminin yıldönümünde ?TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü?nde Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nde bir basın açıklaması yaptı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  BÖLGESEL GEOTEKNİK KURSU BURSA`DA BAŞLIYOR
İnşaat Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Komisyonu tarafından hazırlanan Bölgesel Geoteknik Kursu 7 - 8 - 14 - 15 Ekim 2017 tarihlerinde Bursa Şubemizde düzenlenecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  FİKRET KEMAL YILDIRIM?I SAYGIYLA UĞURLADIK
Odamız Genel Sekreteri Fikret Kemal Yıldırım`ı İMO Teoman Öztürk Konferans Salonunda düzenlediğimiz törenle uğurladık. 5 Eylül 2017 Salı günü Antalya?nın Alanya ilçesinde çarpışan iki arabanın, eşiyle birlikte kaldırımda yürüyen Fikret Kemal Yıldırım?a çarpması sonucu yaşama veda eden Yıldırım için 6 Eylül 2017 Çarşamba günü Odamız konferans salonunda bir tören düzenlendi. Törenin ardından Yıldırım Karşıyaka Mezarlığında defnedildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ACI KAYBIMIZ GENEL SEKRETERİMİZ FİKRET KEMAL YILDIRIM`I KAYBETTİK
Genel Sekreterimiz Fikret Kemal Yıldırım geçirdiği bir trafik kazasında vefat etmiştir. Üzüntümüz Sonsuz... Gerekli bilgilendirmeler Odamız tarafından yapılacaktır. Tüm İMO camiasına, meslektaşlarımıza, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası