2017-04

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  BİNALARDA ENERJİ PERFORMANSI YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI
Mevcut yönetmeliğin 25. Maddesinin 15. Fıkrasındaki ?(15) Binalar veya bağımsız bölümlere ilişkin alım, satım ve kiraya verme ile ilgili iş ve işlemlerde enerji kimlik belgesi düzenlenmiş olması şartı aranır. Binanın veya bağımsız bölümün satılması veya kiraya verilmesi safhasında, mal sahibi enerji kimlik belgesinin bir suretini alıcıya veya kiracıya verir.? Hükmü ?1 Ocak 2020 tarihine kadar uygulanmaz şeklinde değiştirilmiştir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  PREFABRİK BETONARME YAPILARIN BAĞLANTI TEKNİKLERİNDE SON GELİŞMELER SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİ.
İnş. Yük. Müh. Cem ÖZER`in sunduğu`Prefabrik Betonarme Yapıların Bağlantı Tekniklerinde Son Gelişmeler` konulu seminer 27 Nisan 2017 Perşembe günü Şube binamızda gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `PREFABRİK BETONARME YAPILARIN BAĞLANTI TEKNİKLERİNDE SON GELİŞMELER` SEMİNERİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  HEYBELİ-BURGAZ-BÜYÜKADA TURU
Şubemizce Heybeli-Burgaz-Büyükada Turu düzenlenecektir. Katılmak isteyen üyelerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Ayrıntılı program bilgisi için lütfen fotoğrafa bakınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Ankrajlı İksa Sistemleri, Zemin Etüdü Tasarım ve Projelendirme Esasları Semineri Şube Binamızda Gerçekleşti
`Ankrajlı İksa Sistemleri, Zemin Etüdü Tasarım ve Projelendirme Esasları` semineri İnş.Yük.Müh. Ozan DADAŞBİLGE`nin sunumuyla 31 Mart 2017 tarihinde şube binamızda üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Projeci Üyeler Toplantısı Şube Binamızda Yapıldı
Projeci üyelerimizin sorunlarını tespit etmek, Oda olarak yapabileceklerimizi değerlendirmek üzere yaptığımız toplantılar kapsamında 22 Mart 2017 tarihinde projeci üyelerimizle bir araya geldik.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası