2017-01

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  `KENTSEL DÖNÜŞÜM NEDİR? SORULAR? SORUNLAR? ÇÖZÜMLER?` KİTAPÇIĞI 2. BASKISI YAYIMLANDI
İMO 45.Dönem Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu tarafından birinci baskısı yeniden gözden geçirilerek hazırlanan `Kentsel Dönüşüm Nedir? Sorular? Sorunlar? Çözümler?` kitapçığının 2. baskısı yayımlandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ULUSLARARASI YAPI, TASARIM, ÇEVRE YAPILANMASI VE ENERJİ FUARI
İngiltere`nin başkenti Londra`da her yıl düzenlenen ECOBUİLD fuarına Eskişehir Ticaret Odası tarafından gezi düzenlenecektir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  UYARIMIZ SONUCUNDA ÜST GEÇİT ONARIMINA BAŞLANDI
Basın açıklamamızdan sonra geçen 2 aylık bir süre sonunda söz konusu köprünün trafiğe kapatılarak onarılacağı basında yer almıştır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Eskişehir Afet Riskli Alanda Kentsel Dönüşüm Paneli Gerçekleştirildi.
Afet Riskli Alan Mağdurları Derneği, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi?nde ?Eskişehir Afet Riskli Alanda Kentsel Dönüşüm Projesi? konulu bir panel düzenledi. Panele Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent ERKUL konuşmacı, Eski Şube Başkanlarımızdan Fercan YAVUZ`da panel yöneticisi olarak katıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Kadın üyeleri ile Yeni Yıl Kahvaltısında Buluştu
Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda Şube Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Çiftçi yaptığı konuşmada, toplam üye sayısının yaklaşık yüzde 14 ünün Kadın Mühendislerin oluşturduğunu, Kamu Sektöründe ve Özel Sektörde kadın mühendislerin önemli işler yaptığını örneklerle anlattı. İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Kadın Komisyonu Başkanı Sezin Aydın da yaptığı konuşmada kadın üyeleri birbirleriyle tanıştırmayı amaçladıklarını, bundan sonra da Bilimsel ve Sosyal etkinliklerde daha fazla bir araya gelmek istediklerini, birlikte gerçekleştirilecek etkinlikler için tüm önerilere açık olduklarını belirtti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İnşaat Mühendisliği Örgütlenme Çalıştayı Sakarya Şubemizin Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen ülkemizin sekiz ayrı bölgesinde gerçekleşirilecek olan çalıştaylardan birtanesi olan ?İnşaat Mühendisliği Sakarya Çalıştayı? İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir - Bursa- Kocaeli ve Sakarya Şubelerinin ortak çalışmaları ve katılımı ile Sakarya Şube yürütücülüğünde 7 Ocak 2017 tarihinde Sakarya Ramada Otel?de yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YİNE TERÖR MÜ!!!!??
İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun İstanbul`da yapılan terör saldırısı nedeniyle yaptığı açıklama
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası