2016-05

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  `BETONARME YAPILARDA DEPREM SONRASI HASAR TESPİTİ` SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Şubemizin düzenlediği `Betonarme Yapılarda Deprem Sonrası Hasar Tespiti` Semineri İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Alper İLKİ?nin katılımıyla 27 Mayıs 2016 tarihinde Şube eğitim salonumuzda gerçekleşti. Katılımın yoğun olduğu seminerimiz Şubemizin facebook sayfasından canlı olarak da yayınlandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2015-2016 Mezuniyet ve Rozet Takma Töreni
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi`nin İnşaat Mühendisliği Bölümü 2015-2016 yılı Mezunlarının katıldığı Mezuniyet ve Rozet Takma Töreni`ni 26 Mayıs Perşembe akşamı Mavi Ada Davet Salonu`nda gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Betonda Birincil Donatı, Fiber Donatı Semineri Gerçekleştirildi.
Üretici Firma Forta Ferro`nun yetkililerinin sunumuyla Betonda Birincil Donatı, Fiber Donatı semineri, 17 Mayıs Salı günü sube binamızda gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ŞUBEMİZ İSTANBUL`DA DÜZENLENEN 39. YAPI FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ.
Şubemiz, çok uzun yıllardan bu yana geleneksel hale getirdiği İstanbul Yapı Fuarı ziyaretini 13 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirdi. Türkiye?den ve yurtdışından yapı sektöründe çalışan yüzlerce firmanın katıldığı ve Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi?nde kurulan stantları gezen İnşaat Mühendisleri, yenilik ve gelişmeleri birebir yerinde incelediler.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GÜNEY YAKLAŞIM VİYADÜĞÜ SEMİNERİ
Köprü Yapım Literatüründe Örnek Bir Proje olan Güney Yaklaşma Viyadüğü Semineri, Proje Müdürü Özcan BAŞKAZANCI`nın sunumuyla 12 Mayıs Perşembe saat 17:00`da şube binamızda yapılacak
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  Genç İnşaat Mühendisi Adayları Teknik Gezide Buluştu
Şubemiz tarafından Genç-İMO Eskişehir üyelerine İzmit Körfez Geçiş Köprüsü İle Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şantiyesine(Sismik izolatörlü yapı) teknik gezi düzenlendi
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GERME SİSTEMLERİN YAPISAL TASARIM İLKELERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Germe Sistemlerin Yapısal Tasarım İlkeleri Seminerimizi Yrd. Doc. Dr. Fevzi DANSIK`ın sunumuyla 6 Mayıs Perşembe akşamı şube binamızda gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı Sayın Fevzi DANSIK` a ve seminerimize ilgi gösterem tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TÜRKİYE`DE Kİ ULAŞIM SORUNLARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Yrd.Doc.Dr. Şafak BİLGİÇ`in sunumuyla Türkiye`de ki Ulaşım Sorunları Seminerimizi 5 Mayıs Perşembe akşamı şube binamızda gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı Sayın Şafak BİLGİÇ`e ve seminerimize büyük ilgi gösteren üyelerimize teşekkür ederiz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  YENİ DÖNEMİN ÇALIŞMA KOMİSYONLARI BAŞLIKLARI BELİRLENDİ
YENİ DÖNEMDE OLUŞTURULACAK ÇALIŞMA KOMİSYONLARI BAŞLIKLARI BELİRLENDİ.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  EĞİTİM VE SEMİNER PROGRAMI
ŞUBEMİZİN MAYIS AYI EĞİTİM VE SEMİNER PROGRAMI BELİRLENDİ
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Eskişehir`de coşkuyla kutlandı. Sakarya Caddesi girişinde toplanan sendika, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları Sıhhiye Meydanına yürüyerek taleplerini dile getirdiler.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `AVRUPA NORMLARINA GÖRE DEPREM BÖLGELERİNDE YAPILACAK AHŞAP OFİS BİNASI` SEMİNERİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `BETONARME YAPILARDA DEPREM SONRASI HASAR TESPİTİ` SEMİNERİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası