2015-12

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  YENİ YIL MESAJI
Yeni yılınızı kutlar, sağlık, esenlik, barış ve huzur dolu nice seneler dileriz. YÖNETİM KURULU
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  HASAR TESPİT EĞİTİMİ KURSU
Meslek İçi Eğitim Kurulu tarafından düzenlenecek olan 7 saatlik `HASAR TESPİT EĞİTİMİ KURSU` 10 Ocak 2016 tarihinde Ankara`da yapılacaktır. Kurs programı ektedir. Katılmak isteyen üyelerimize duyurulur.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÜCRETLİ ÇALIŞAN MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI İÇİN 2016 YILI ASGARİ BRÜT ÜCRETİ BELİRLENDİ
TMMOB Yönetim Kurulu, ücretli çalışan mühendis, mimar ve şehir plancıları için 2016 yılı ilk işe giriş bildirgesinde baz alınacak asgari brüt ücreti 3.300 TL olarak belirledi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2016 YILI AJANDASI
DEGERLI UYEMIZ, 2016 YILI AJANDALARI GELMISTIR. AJANDANIZI SUBEMIZDEN TEMIN EDEBILIRSINIZ.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  6. ÇELİK YAPILAR SEMPOZYUMU TAMAMLANDI.
İMO tarafından düzenlenen, yürütücülüğünü Şubemiz ve İMO İstanbul Şubesi`nin yaptığı 6. Çelik Yapılar Sempozyumu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi`nde yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TAVLA TURNUVASI
Şubemizin İnşaat Mühendisliği haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği Tavla Turnuvası 17 Aralık 2015 tarihinde Gökkuşağı Cafede yapıldı. Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada eğlenceli saatler geçirilirken turnuva birinciliğini Burak KAYA kazandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO`NUN 61.YIL KUTLAMASI
Odanın 61. Kuruluş yıldönümü yemeği ve meslekte 40. ve 25. yıllarını dolduran üyelerin plaket töreni 19 Aralık 2015 tarihinde Anemon Otel?de gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?61. YILDA ÇEŞİTLEMELER? SÖYLEŞİSİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ
19 Aralık Odamızın kuruluş yıldönümü nedeniyle, 15-19 Aralık tarihlerinde Şubemizce düzenlenen İnşaat Mühendisliği Haftası etkinlik programı ekte yer almaktadır. Etkinliklerimize tüm üyelerimiz davetlidir. İMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?İLK YARDIM SEMİNERİ?

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  6. ÇELİK YAPILAR SEMPOZYUMU BAŞLADI.
Şubemiz ve İstanbul Şubesince düzenlenen 6. Çelik Yapılar Sempozyumu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde başladı. 3 gün sürecek olan ve yurt içi ve yurt dışından katılan 100 bilim insanının ve sektördeki imalatçı ve projeci bir çok firmanın katıldığı Sempozyumda 41 bildiri sunulacak. Sempozyumun açılış konuşmasında İMO Eskişehir Şube Başkanı Bülent Erkul, İstanbul Şube Başkanı Cemal Gökçe, İMO Genel Başkanı Nevzat Ersan, Kıbrıs İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Seran Aysal ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Hasan Gönen birer konuşma yaptılar.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?YAPI İŞ İSKELELERİ? SEMİNERİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?MESLEKİ TEKNİK EĞİTİMDE YAPI VE ELEKTRİK UYGULAMALARI 1. ÇALIŞTAYI?
Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen ?Mesleki Teknik Eğitimde Yapı ve Elektrik Uygulamaları 1. Çalıştayı? 30 Kasım ? 1 Aralık tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Gençlik Merkezi Salon 2009 da yapıldı. İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubemizce de desteklenen Çalıştaya Yurt dışı ve Yurt içinden çok sayıda bilim insanı katıldı. Şube Başkanımız Bülent ERKUL, açış konuşmasında Mesleki Teknik Eğitimin önemine vurgu yaparak, ülkemizde sıkıntısı yaşanan ara eleman sorununa en geçerli çözüm yolu olduğunu söyledi. Çalıştayda sunulan 40?ın üzerinde bildiri katılanlar tarafından ilgiyle izlendi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  6. ÇELİK YAPILAR SEMPOZYUMU
Yürütücülüğünü Şubemiz ve İstanbul Şubesi`nin yaptığı 6. Çelik Yapılar Sempozyumu, 9-10-11 Aralık 2015 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi`nde düzenlenecektir. Sempozyum açılışı, 9 Aralık Çarşamba saat 10.00 da ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi`nde olup tüm üyelerimiz davetlidir.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ANKARA`DA BÖLGESEL GEOTEKNİK KURSU DÜZENLENECEKTİR.
İMO Meslek İçi Eğitim Kurulu tarafından hazırlanan Bölgesel Geoteknik Kursu Ankara`da düzenlenecek.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `İLK YARDIM SEMİNERİ` GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İlk Yardım Semineri 17 Aralık 2015 Perşembe günü şube binamızda gerçekleştirildi. Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi?nden İlk Yardım Eğitmeni Gülay İNANÇ tarafından verilen ilk yardım seminerinde boğulmalar, tıkanmalar, kanamalar ve yaralanma gibi durumlarda neler yapılması gerektiği anlatıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  BOWLING TURNUVASI
İnşaat Mühendisliği haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Bowling Turnuvası 17 Aralık 2015 tarihinde Kanatlı Alışveriş Merkezinde yapıldı. Meslektaşlarımızın ve öğrenci üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada Birincilik ödülünü üyemiz Mustafa GÜLGÜN kazandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?YAPI İŞ İSKELELERİ` SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Şubemiz tarafından düzenlenen, İnş. Yük. Müh. Beste ARDIÇ`ın konuşmacı olarak katıldığı ?YAPI İŞ İSKELELERİ (ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TEBLİĞ VE TSE 12810-12811 KAPSAMINDA)` başlıklı Seminer 16 Aralık 2015 Çarşamba günü Şube Binamızda üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ?61.YILDA ÇEŞİTLEMELER? SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Şubemizce düzenlenen İnşaat Mühendisliği Haftası etkinliklerimiz Prof. Dr. Tuğrul TANKUT?un 61. Yılda Çeşitlemeler Söyleşisi ve açılış kokteyli ile başladı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası