2015-11

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  ÜYELERLE KAHVALTI
Şube Yönetim Kurulumuz, 29 Kasım 2015 tarihinde Kamuda görev yapan meslektaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldi. Tanışmak ve mesleki dayanışmayı arttırmak amacıyla düzenlenen kahvaltıda bir konuşma yapan Şube Başkanımız Bülent ERKUL, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Şube etkinlikleri hakkında bilgi verdi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `TÜRKİYE`NİN DEPREMSELLİĞİ VE YAPISAL ANLAMDAKİ DURUMUMUZ` PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Genç- İMO üyelerimize yönelik düzenlenen `Türkiye`nin Depremselliği ve Yapısal Anlamdaki Durumumuz` konulu panel, Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü?nden Doç.Dr. Özgür AVŞAR`ın sunumuyla 25 Kasım 2015 Çarşamba günü şube binamızda öğrencilerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DANIŞTAY?DAN YAPI DENETİMİNDE ÇALIŞAN YARDIMCI KONTROL ELEMANLARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ KARAR
Danıştay 6. idaresinin kararı ile Yapı Denetimlerde Yardımcı Kontrol Elemanı olarak görev yapan teknik öğretmen, tekniker ve teknisyenler ilgili işlerde tek başına kontrol elemanı olarak görev alamayacak.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ESKİŞEHİR AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ`NİN BASIN AÇIKLAMASI
Eskişehir Akademik Odalar Birliği adına Dönem Sözcüsü Şube Başkanımız Bülent ERKUL, Eskişehir`de İstinaf Mahkemelerinin kurulması konusunda 18 Kasım 2015 tarihinde bir basın açıklamasında bulundu.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  GELENEKSEL ODA YEMEĞİ
Odamızın kuruluşunun 61. yılında, düzenlediğimiz geleneksel yemeğimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. YÖNETİM KURULU
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `AVRUPA NORMLARI BİLGİLENDİRME (TS EN 1990, TS EN 1991) VE İNTERAKTİF ÖRNEK PROJE ANALİZİ` SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Avrupa Normları Bilgilendirme (TS EN 1990 Yapı Tasarım Esasları, TS EN 1991 Yapılar Üzerindeki Etkiler) ve İnteraktif Örnek Proje Analizi (Betonarme, Çelik, Ahşap) semineri 18 Kasım 2015 tarihinde Nemetschek Frilo?dan Dipl. İng. Ferit Bayrak ve Dipl. İng. Sedat OKUTAN?ın katılımlarıyla Şube seminer salonumuzda gerçekleştirildi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ...

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2015-2016 GÜZ DÖNEMİ KURS DUYURUSU

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  2016 YILI KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.
Bilirkişilik Başvuruları 2 Kasım - 4 Aralık 2015 tarihleri arasında Şubemize yapılacaktır.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  AVRUPA NORMLARI BİLGİLENDİRME (TS EN 1990, TS EN 1991) VE İNTERAKTİF ÖRNEK PROJE ANALİZİ

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÜYELERLE KAHVALTI
Şube Yönetim Kurulumuz, 21 Kasım 2015 tarihinde Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde görev yapan meslektaşlarımızla tanışmak, mesleki dayanışmayı arttırmak ve ortaklaşa yapabileceğimiz etkinlikleri konuşmak amacıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası