48. Dönem İMO Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları İlk Ortak Toplantısı Yapıldı

Eklenme Tarihi: 15/08/2022

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 48. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları ilk ortak toplantısı 13 Ağustos 2022 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Odanın 2022 yılı ikinci dönem bütçesinin belirlenmesi sırasında kullanılan geçmiş dönemlere ilişkin oluşturulan rapor hakkında bilgilendirme yaptı. Revize bütçe için yapılması gereken çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Yüzgeç’in konuşmasının ardından katılımcılar tarafından konuya ilişkin görüş ve öneriler paylaşıldı.

Toplantıda; Kamil Akın, Hasan Aksungur, Hasan Çarıkçı, Erbil Gökhan Sözeri, Hakan Gün, Ayşegül Koç, Semih Uçar, Mehmet Soner Akdoğan, Fusun Sümer, Ülkü Küçükkayalar, Rezan Bulut, Nehar Nalbantoğlu, Mazlum Sevincek ve Elif Ersoy söz alarak düşüncelerini paylaştılar.

Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, 2. Başkanı Nusret Suna, Sekreter Üyesi Özer Akkuş, Sayman Üyesi Jale Alel, Yönetim Kurulu Üyeleri Gülsun Parlar, Tansel Önal ve Veysel Özkan, Genel Sekreter Serap Dedeoğlu, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Sekreterleri ile birlikte 110 kişi katıldı.

  • kopya 3.jpg
  • kopya 36.jpg
  • WhatsApp Image 2022-08-13 at 16.59.07 kopya.jpgTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası