NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ESKİŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 ŞUBAT 2018, ÇARŞAMBA   

35

ESKİŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULU

10. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

BÜLENT ERKUL
BAŞKAN
e-Posta:

1953 Yılında Eskişehir`de doğdu. 1978 yılında EDMMA`den mezun oldu. YSE ve Köy Hizmetleri`nde Şef, Şube Müdürü ve İl Müdürü olarak 27 yıl görev yaptı. 2005 yılında emekli oldu. Müşavir ve Yüklenici firmalarda Proje Müdürü ve Yardımcısı olarak çalıştı. 2010 – 2013 yılları arasında ESKİ Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. 2008-2014 yıllarında İMO Eskişehir Şubesi`nin Sekreter Üyeliğini yaptı.

 
 

BERRİN ÇİFTÇİ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1980 Yılında Eskişehir DMMA İnşaat Bölümünde lisans, 1985 yılında Anadolu Ün. Fen Bil. Ens.de yapı dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1983- 1995 yılları arasında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü`nde Kontrol Mühendisliği, 1995- 2004 yılları arasında Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü`nde Daire Başkanı ve Genel Md. Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen özel sektörde yönetici olarak çalışmaktadır.

 
 

HASAN SELİM ŞENGEL
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1970 Yılında Eskişehir`de doğdu.1992 yılında Anadolu Üniversitesi M.M.F. İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu.1996 yılında Osmangazi Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Yüksek Lisans Programını, 2003 yılında Osmangazi Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı, Mekanik Bilim Dalı Programında Doktora programını bitirdi.2005 yılından itibaren Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinde Yrd.Doç.Dr. olarak görev yapmaktadır.

 
 

CUMALİ NİĞDELİOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1973 Yılında Eskişehir`de doğdu.1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Meslek hayatına Şantiyecilik yaparak başladı. Halen sahibi olduğu şirkette Mühendislik hizmetleri vermekte Müteahhitlik yapmaktadır.

 
 

DENİZ KILIÇ
ÜYE
e-Posta:

1980 Yılında Ankara`da doğdu. 2001 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2001 – 2009 yılları arasında çeşitli firmalarda şantiye şefliği görevlerinde bulundu. 2009 yılından itibaren kurucusu olduğu firmada proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

 
 

İLKAY KARA
ÜYE
e-Posta:

 
 

ANIL ASİL
ÜYE
e-Posta:

1988 Yılında Ankara`da doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olduktan sonra üst yapı projelerinde proje ve kontrol mühendisi olarak çalışmaya devam eden ASİL öğrencilik yıllarında genç-İMO örgütlülüğünde aktif görev aldı.

 

Yedek Üyeler

 
 

ALİ MERTLER
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1979`da Eskişehir`de doğdu. Eskişehir Cumhuriyet Lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsünde, Yüksek Lisansı Tez aşamasında devam etmektedir. 2004 yılında Vancouver Kanada`ya İngilizce dil eğitimi almaya gitti. 2004 ve 2005 yıllarında Eskişehir ve Kıbrıs`ta  özel firmalara ait konut ve villa yapım işi projelerinde çalıştı. 2007 yılında kurduğu firmasıyla Eskişehir`de statik proje, ihale işleri ve müteahhitlik, 2011 yılında Türkmenistan`da altyapı taşeronluğu yaptı. 2012 yılından itibaren Kamulaştırma Bilirkişisi ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Eski profesyonel basketbolcu ve bu dönem Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyesidir.Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

MURAT KAĞITCI
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

ERMAN ACAY
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

OYTUN GÖKTEN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1985 yılında Afyon`da doğdu. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. ODTÜ ‘ de bir yıl İngilizce eğitimi aldıktan sonra yapı denetim firması ve çeşitli taahhüt işlerinde saha mühendisi olarak görev yaptı. Genç-İMO 1.Öğrenci Konsey üyeliği, Genç-İMO üniversite temsilciliği görevlerinde bulundu ve İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesinin çeşitli komisyonlarında görev aldı. İMO Eskişehir Şubesi 9. ve 10. Dönem Yedek Yönetim Kurulu`nda yer aldı, Etimaden İşletmeleri Kırka Bor İşletmel Müdürlüğü`nde çalışmakta olup, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı A.B.D Bölümü`nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.


 
 

FADİME ZENGİN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

FATMA NUR PARLAK
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

TAYFUN TOPRAK
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır