TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ VE KOKTEYLİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 TEMMUZ 2020, SALI   

23

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ VE KOKTEYLİ

    Yayına Giriş Tarihi: 11.03.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.03.2020 16:01:23  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.03.2020 15:55:40

Şubemizin Kadın Mühendisler Çalışma Grubunun hazırladığı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği ve Kokteylimiz 11 Mart 2020 tarihinde Şube binamızda gerçekleşti.

Şubemizin Kadın Mühendisler Çalışma Grubunun hazırladığı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği ve Kokteylimiz 11 Mart 2020 tarihinde Şube binamızda gerçekleşti.

Etkinlik, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz ve Şubemizin Kadın Mühendisler Çalışma Grubu başkanı Fatma OKUMUŞ`un açılış konuşmasıyla ve ardından Eskişehir Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nün ilk kadın mezunu ve Şubemizin ilk kadın üyesi olan 13232 Sicil Nolu üyemiz Ayşe Ferda BELGİN`in söyleşisiyle başladı. Sonrasında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü / Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi A.D.Öğretim Üyesi Doç.Dr. Zerrin SUNGUR TAŞDEMİR`in "İş Yaşamında Kadın – Kadın Mühendisler" konulu sunumuyla devam etti. ESOGÜ ve ESTÜ kadın Genç-İMO temsilcileri Funda COŞKUN, Beren SARUHAN, Özge NALBANT, Sema BAL, Büşra Semra ÇAK tarafından "Geçmişten Günümüze İlham Veren Kadın İnşaat Mühendisleri" başlıklı sunum yapıldı. "İlham Veren Mektuplar" bölümünde genç-İMO Temsilcisi Funda COŞKUN, gençlerden meslek büyüklerine yazmış olduğu mektubu okurken, meslek büyüklerinden gençlere olan mektubu da kaleme alan üyemiz Zehra DÜZGÜNEŞ okudu. Şubemiz tarafından,  sunum gerçekleştiren tüm katılımcılar ve program sunucusu Cennet KOCAMAN adına TEMA Vakfı`na ağaç fidanı hediye edildi. Fidan Sertifikalarının takdiminin ardından katılan tüm kadınlarımıza çiçek hediye edilerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı ve etkinliğimiz binamızda düzenlenen kokteyl ile son buldu.


Okunma Sayısı: 19

Eskişehir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.