NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ İMO SEÇİMLERİ 6 KASIMDA YAPILACAK ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

16 HAZİRAN 2019, PAZAR   

30

GENÇ İMO SEÇİMLERİ 6 KASIMDA YAPILACAK

    Yayına Giriş Tarihi: 25.10.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.11.2018 18:28:00  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.11.2018 18:28:24

2018-2019 Öğretim Yılı genç-İMO Sınıf veya Üniversite Temsilcisi olmak isteyen genç-İMO üyesi arkadaşlarımızın ilgili dilekçeleriyle 5 Kasım Pazartesi saat 17.00`a kadar şubemize başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aynı üniversiteden aynı temsilciliğe birden fazla başvuru olması durumunda 6 Kasım günü ilgili temsilcilik için seçim yapılacaktır.

 

Öğrenci Üye Yönetmeliğinin 8 nci maddesinin 2 nci fıkrasının (a) bendindeki "Öğrenci Üyelik süresi bir öğretim yılı ile kısıtlıdır." ve (b) bendindeki "Öğrenci Üyelik, her öğrenim yılı başlangıcında Öğrenci Üyenin bu Yönetmelik`in 7. maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinde belirtilen evrakla birlikte başvurusu ile birer yıl geçerli kılınarak, Öğrenci Üye kimlik kartının vizelenmesiyle sürdürülür." hükümleri uyarınca öğrenci üyelerin her yıl kayıtlarını yenilemesi gerekmektedir.

 

Öğrenci üye kayıt yenileme işlemlerinin Üniversite ve Sınıf Temsilcileri seçimlerinden önce yapılması gerekmekte olup, kayıt yenilemesi yaptırmayanlar Üniversite ve Sınıf Temsilcileri seçimlerinde oy kullanamayacak ve seçilemeyecektir.


Okunma Sayısı: 74

Eskişehir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır