NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ESKİŞEHİR SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 OCAK 2018, PAZARTESİ   

40

ESKİŞEHİR SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ

    Yayına Giriş Tarihi: 22.11.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.11.2017 11:49:42  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR ŞUBE  
 

Program için lütfen tıklayınız...Güncellenme Zamanı: 22.11.2017 11:35:59

Şubemizin ETOS ile birlikte düzenlediği Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali`nin film gösterileri 22-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde yapılacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir. Program ektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ

 22 Kasım 2017

Çarşamba

Saat Film/ Etkinlik

16:30:00 Çözümlerin Hikayesi / Story Of Solutions (9`)

16:39:00 Yenilenebilir Enerji Atılımı / The Breakthrough in Renewable Energy (45`)

17:24:00 Sohbet / Talk: Selim Kurnaz

17:54:00 Ara / Break

18:15:00 Küçük İnsanlar Büyük Ağaçlar / Small People Big Trees (45`)

19:00:00 Müzik / Music: Emre Akbay

19:15:00 Ara / Break

19:30:00 Yeni Dünya / Nouveau Monde (52`)

20:22:00 Bitiş

 

23 Kasım 2017

Perşembe

Saat Film/ Etkinlik

15:45:00 Blind Sushi / Kör Suşi (17`)

16:02:00 Sürdürülebilirlik Yükselişte / The Rise of Sustainability (42`)

16:44:00 Sohbet / Talk: Arca Atay

16:59:00 Ara / Break

17:15:00 Suyu Gözlerken / Eyes On The Water (10`)

17:25:00 Yaşam Katili / Matricide (76`)

18:41:00 Sohbet / Talk: Nuran Yüce

19:11:00 Ara / Break

19:30:00 Yüz Bin Kalp / One Hundred Thousand Beating Heart (15`)

19:45:00 Yeni Simyacılar / Neo Alchemists (29`)

20:14:00 Müzik / Music: Murat Şen (Çağ Bandosu)

20:29:00 Bitiş

 

24 Kasım 2017

Cuma

Saat Film/ Etkinlik

14:45:00 Birlikteliğin Adası / The Island Of All Together (23`)

15:08:00 Sohbet / Talk: Doç Dr. Neşe Yılmaz, Doç Dr. Elif Uzun

15:38:00 Ara / Break

15:45:00 Çözümlerin Hikayesi / Story Of Solutions (9`)

15:54:00 Kokota: Umut Adacığı / Kokota The Islet Of Hope (28`)

16:22:00 Müzik / Music: Mahalle Kahvesi

16:37:00 Ara / Break

17:00:00 Hayat Bazen / Life Sometimes (79`)

18:19:00 Sohbet / Talk: Reşit Göçmen

18:49:00 Ara / Break

19:00:00 Mutluluk Şehri / City of Joy (74`)

20:14:00 Bitiş

 

25 Kasım 2017

Cumartesi

Saat Film/ Etkinlik

12:30:00 Ölümcül Tasarım / Death By Design (73`)

13:43:00 Ara / Break

14:00:00 Yüz Bin Kalp / One Hundred Thousand Beating Heart (15`)

14:15:00 Yeni Simyacılar / Neo Alchemists (29`)

14:44:00 Müzik / Music: Derya İnanç ve Tepebaşı Gençlik Korosu

14:59:00 Ara / Break

15:15:00 Şirket Şehri / Company Town (57`)

16:12:00 Sohbet / Talk: Ender Kelleci (Elektrik Y. Müh.)

16:42:00 Ara / Break

17:00:00 Nehir Mavisi / River Blue (95`)

18:35:00 Müzik / Music: Yılmaz Kerem Acar

18:50:00 Ara / Break

19:15:00 Plastik Okyanus / A Plastic Ocean (100`)

20:55:00 Bitiş

 

26 Kasım 2017

Pazar

Saat Film/ Etkinlik

12:00:00 Eid / Eid (9`)

12:09:00 Anlam Peşinde / A Quest For Meaning (78`)

13:37:00 Sohbet / Talk: Gürcan Banger

14:07:00 Ara / Break

14:30:00 Korkutan Yük: Deniz Taşımacılığının Gerçek Bedeli / Freightened: The Real Price of Shipping (83`)

15:53:00 Dans / Dance: Doç Dr. Demet Kurtoğlu Taşdelen

16:08:00 Ara / Break

16:30:00 Çikolata Davası / The Chocolate Case (90`)

18:00:00 Müzik / Music: Seray Bilen, Oğuzhan Özay, Özgür Dorak

 

18:15:00 Bitiş


 

Dosyalar

Program için lütfen tıklayınız... (1562 KB) (22.11.2017 11:36:43)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 38

Eskişehir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır